
| Parameter | Value |
|---|---|
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Impedance | 50 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Frequency | 4.4 GHz |
Stock: 1575
Distributors
pcbx
Unit Price$0.51145
Ext.Price$0.51145
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51145 | $0.51145 |
| 10 | $0.41468 | $4.14680 |
| 25 | $0.38210 | $9.55250 |
| 50 | $0.35934 | $17.96700 |
| 100 | $0.33800 | $33.80000 |
| 300 | $0.31481 | $94.44300 |
| 500 | $0.29322 | $146.61000 |
| 1000 | $0.27583 | $275.83000 |
